Fotorelacja z Charytatywnego Slajdowiska w Krakowie

IMG-0739
Sukces tego slajdowiska to najlepszy dowód na to, jak bardzo siebie potrzebujemy i jak bardzo tęskniliśmy za spotkaniami twarzą w twarz. - mówi Dawid Łasut, krakowski społecznik

Tłum pozytywnych ludzi z otwartymi sercami, rodzinna atmosfera, inspirująca opowieść oraz udana licytacja charytatywna na rzecz Fundacji „Możesz na mnie liczyć” – tak wyglądał piątkowy wieczór w krakowskiej restauracji Vistula Port na Zakolu Wisły.

Sukces tego slajdowiska to najlepszy dowód na to, jak bardzo siebie potrzebujemy i jak bardzo tęskniliśmy za spotkaniami twarzą w twarz – mówi Dawid Łasut, krakowski społecznik i organizator wydarzenia.

Fot. Wacław Laba
Fot. Wacław Laba

Liczyłem na 80 osób, a przyszło 110. Byłem nastawiony na ciepłe przyjęcie, a było gorące. Chciałem zebrać minimum 3000 zł w trakcie niewielkiej licytacji, a zebraliśmy prawie 4500 zł. Dla wielu osób historia naszej 329-dniowej podroży z trójką dzieciaków poza utartym szlakiem covidowych obostrzeń, była ogromną motywacją i inspiracją. Nasz przykład pokazuje, że każdą porażkę można przekuć w sukces i nawet jeden człowiek wiele może. Wystarczy chcieć i nie bać się podejmować odważnych decyzji.

– dodaje organizator.
Fot. Wacław Laba

Na specjalne podziękowania zasłużyli partnerzy eventu -The Secret Soap Store, Barber Familia Barber Shop, Tattoo & Academy, Leśne Spa, Optimal Fit- catering dietetyczny oraz doradca rozwoju osobistego Katarzyna Czachor. Głównym partnerem wydarzenia została Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo Ubezpieczeniowa.

Kolejne spotkanie Dawid obiecuje… za rok. Już niebawem wspólnie z żoną i dziećmi wyrusza w kolejną, długą i inspirującą podróż. Trzymamy kciuki! Przygody aktywnej rodziny z Krakowa możecie śledzić na bieżąco na profilu https://www.facebook.com/dawidlasut

Zobacz galerię obrazków Fot. Wacław Laba

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.