Akademia e-marketingu w Krakowie 

akademia e-marketingu

Akademia e-marketingu zawita już 22 maja 2024 roku do Krakowa. W Centrum Konferencyjnym CKF_13 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu darmowych szkoleń na temat budowania strategii rozwoju biznesu w Internecie. Bezpłatne spotkania są adresowane do właścicieli małych i średnich firm. Organizowane są w kilku dużych polskich miastach. Uczestnicy w trakcie spotkań z ekspertami będą mogli zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę np. z zakresu tworzenia strony www, prowadzenia działań SEO czy wykorzystania narzędzi promocyjnych.

Czym jest Akademia e-marketingu?

Spotkania ekspertów WeNet z przedsiębiorcami podczas 12. edycji Akademii e-marketingu, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędą się w 14 lokalizacjach w największych miastach w Polsce i będą realizowane w cyklu wiosenno-jesiennym. Organizatorzy, oprócz merytorycznej wiedzy, starają się również poprzez dobór lokalizacji spotkań wykorzystać potencjał i charakterystykę miast i regionów. Wszystko po to, by być jeszcze bliżej lokalnych społeczności, a jednocześnie zapewnić uczestnikom przyjemne oraz inspirujące otoczenie.

W Krakowie szkolenie poprowadzą doświadczeni eksperci, którzy przekażą przedsiębiorcom praktyczną wiedzę z zakresu marketingu online. Zapewnią także darmowe doradztwo i konsultacje. 

To już 12 sezon inspirujących spotkań z właścicielami małych i średnich firm z całej Polski, pełen ciekawych rozmów, marketingowych wyzwań i zaskakujących pytań, na które zawsze szukamy odpowiedzi.  W tej edycji wracamy ze sprawdzoną już formułą szkoleń, uzupełnioną cyklicznymi spotkaniami online, które spotkały się z ciepłym przyjęciem naszych słuchaczy. Mogę śmiało powiedzieć, że dziś Akademia e-marketingu to także aktywna społeczność przedsiębiorców, która zdobywa wiedzę, wymienia się dobrymi praktykami i buduje silne, lokalne relacje biznesowe. A my w  tym z radością uczestniczymy, podpowiadając, jak budować skuteczne strategie marketingowe! Cieszymy się na kolejne spotkania, na których opowiemy o tym, w jaki sposób wykorzystać narzędzia internetowe do zwiększenia rozpoznawalności swojej marki i osiągnąć sukces w biznesie.

– mówi Anna Pszczółkowska, koordynatorka Akademii e-marketingu

akademia e-marketingu

Czego dowiecie się podczas spotkania w Krakowie?

W program Akademii e-marketingu wchodzą spotkania ze specjalistami, którzy przekazują swoją wiedzę kompleksowo i w interesujący sposób. Uczestnicy otrzymają poradnik w pigułce na temat tego, jak rozwijać swój biznes w Internecie. Poznają kwestie związane z budową firmowej strony WWW, skuteczne działania SEO oraz narzędzia promocyjne, takie jak np. Google Ads. Dowiedzą się też, jak budować strategię firmy w Social Mediach i jak mierzyć skuteczność prowadzonych działań. 

To oczywiste, że każda firma chce odnieść sukces i poszerzyć grono swoich klientów. Środkiem do celu jest dziś Internet. Ale potrzebna jest również znajomość narzędzi i efektywnych metod promocji online.  Program szkolenia zbudowaliśmy na bazie nie tylko naszego wieloletniego doświadczenia, ale również w oparciu o konsultacje, sugestie i potrzeby małych i średnich przedsiębiorców. Dzięki temu precyzyjniej odpowiadamy na ich potrzeby.  Podczas spotkań Akademii chcemy przekazywać najnowszą, sprawdzoną wiedzę z zakresu marketingu internetowego.

– dodaje Grzegorz Kordas, jeden z prelegentów Akademii e-marketingu, praktyk SEO, od kilkunastu lat skutecznie zarządzający budżetami reklamowymi małych i średnich firm.

Dla kogo jest Akademia e-marketingu?

Wszystkie spotkania w ramach Akademii e-marketingu cieszą się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców. Tylko w 2023 roku w całej 11. edycji w Polsce uczestniczyło ponad 3 000 właścicieli małych i średnich biznesów. Programy szkoleń dopasowujemy się do potrzeb małych i średnich przedsiębiorców, którym dedykowany jest ten projekt. Eksperci WeNet edukują, wskazując na to, jak ważne jest świadome prowadzenie firmy w dobie wirtualnej rzeczywistości.

Udział w Akademii e-marketingu jest bezpłatny. Aby zgłosić udział w szkoleniu, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie akademiaemarketingu.pl.

akademia e-marketingu

Partnerami strategicznymi 12. edycji Akademii e-marketingu są – Krajowa Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Dolnośląska Izba Gospodarcza we Wrocławiu, Klub Integracji Europejskiej, Pracodawcy Ziemi Lubelskiej, Lubelski Klub Biznesu, Związek Podlaski Klub Biznesu, Liga Biznesu i Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.

Patronami medialnymi 12. edycji Akademii e-Marketingu WeNet są: My Company Polska, Strefa Biznesu, Trojmiasto.pl, SlaskiBiznes.pl, Business Hub, Gazeta MŚP, Przedsiębiorcy.eu, Panorama Lubelska,  Force News Wrocław oraz Business Intelligence.

***

O WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1500 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych. Prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 70 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 17 lokalizacjach.

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.