“Pomaganie Buduje” – Dołącz do Peletonu Dobra

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym
18 maja 2024 roku w Podłężu k. Krakowa odbędą się zawody, których celem jest zebranie funduszy na pomoc potrzebujących i wsparcie Fundacji Rodziny Maj. Jak wziąć udział w wyścigu kolarskim organizowanym przez SMAY? Z kim spotkasz się podczas networkingu? Jak możesz pomóc podopiecznym Fundacji Rodziny Maj?

„Pomaganie Buduje” to hasło i motto przewodnie wydarzenia, które odbędzie się 18 maja 2024 roku w Podłężu k. Krakowa. Firma SMAY wraz z Tomaszem Marczyńskim podjęła się pomagania oraz zjednoczenie branży budowlanej na rzecz pomocy potrzebującym. A wszystko to w sportowej atmosferze, dobrych relacjach i z hojnym sercem. Jak wziąć udział w wyścigu kolarskim organizowanym przez SMAY? Z kim spotkasz się podczas networkingu? Jak możesz pomóc podopiecznym Fundacji Rodziny Maj?

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Branży Budowlanej

Firma SMAY wraz z Tomaszem Marczyńskim zaprasza na I Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Branży Budowlanej. 18 maja 2024 roku w Podłężu k. Krakowa odbędą się zawody, których celem jest zebranie funduszy na pomoc potrzebujących i wsparcie Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja. Zachęcamy do udziału w wyścigu wszystkich członków branży budowlanej. Wystarczy wpłacić cegiełkę na rzecz potrzebujących. Cały dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja.

Ambasadorzy wyścigu, którzy potwierdzili obecność:

  • Tomasz Marczyński – czterokrotny Mistrz Polski w kolarstwie szosowym, zwycięzca dwóch etapów Vuelty, brał udział w najważniejszych wyścigach świata.
  • Czesław Lang – polski kolarz torowy i szosowy, wicemistrz olimpijski oraz dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata. Działacz sportowy oraz organizator Tour de Pologne UCI World Tour.
  • Rafał Sonik – polski przedsiębiorca, kierowca w rajdach terenowych w kategorii quadów, zwycięzca rajdu Dakar, dziesięciokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.
  • Jakub Colin Brzeziński – Rajdowy Mistrz Polski 2019, 2021, rajdowy V-ce Mistrz Polski 2016 – 2023.
  • Bartłomiej Ostałowski – kierowca rajdowy, samochód prowadzi stopą, rekordzista Guinessa w drifcie.
pomaganie buduje  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym

Pomaganie buduje również relacje biznesowe

Pomaganie nie tylko odzwierciedla naszą ludzką naturę, ale także jest kluczowym elementem w budowaniu trwałych relacji biznesowych. Kiedy angażujemy się w działania charytatywne i oferujemy swoją pomoc innym, nie tylko wspieramy ich, ale także tworzymy więzi oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

W biznesie, jak w życiu osobistym, budowanie relacji opartych na wzajemnym wsparciu może przynosić długotrwałe korzyści, w tym lojalność klientów, partnerstwa strategiczne i większą efektywność w pracy zespołowej. Pomaganie buduje – a wszystko zaczyna się od spotkania właściwych osób. Przyjdź i nawiąż wartościowe relacje biznesowe w sportowej atmosferze. Wydarzenie uświetni Powerspeech Rafała Sonika, zwycięzcy Rajdu Dakar i filantropa odznaczonego za swoje osiągnięcia Krzyżem Zasługi. To jedyny taki networking. 

– mówi Marzena Maj, Prezes Fundacji Rodziny Maj

Dołącz do Peletonu Dobra wieczorna gala charytatywna połączona z licytacją rzeczy wyjątkowych

Wieczorna kolacja charytatywna zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie. Nie tylko połączy ludzi wokół wspólnej misji pomocy potrzebującym, ale także stworzy platformę do budowania więzi społecznych i wspierania działań charytatywnych. Tego wieczoru ludzie o różnych ścieżkach życiowych oraz z różnych środowisk będą mieli okazję spotkać się i działać razem dla wspólnego celu. Gala ta nie tylko podkreśli wagę altruizmu i wsparcia społecznego, ale także zachęci do zaangażowania się w działania charytatywne na co dzień. A także dołączenia do Peletonu Dobra akcji Pomaganie Buduje. Dzięki wspólnym wysiłkom i Waszej hojności, wieczór ten nie tylko będzie okazją do wspólnego świętowania. Stanie się także inspiracją do dalszych działań na rzecz Fundacji Rodziny Maj i wielu potrzebujących.

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.