Jaki będzie tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości?

tydzień przedsiębiorczości uek

Jak co roku członkowie Koła Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie szykują dla uczestników mnóstwo atrakcji. W tym roku nie zabraknie inspirujących prelekcji wygłaszanych przez cenionych specjalistów ze świata biznesu i ogrom wiedzy. Jaki będzie tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości? Dokąd przeniesiemy się od 14 do 18 listopada?

Jaki będzie tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości?

ŚTP to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój. Stawia na aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw organizowany od 2008 roku. Każdego listopada firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia. Prowadzą warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę. Poruszamy tematy z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania startupów i wielu innych.

W tym roku wydarzenie odbywa się stacjonarnie. W ciągu 5 dni, codziennie od 11:45 do 17:35 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie wysłuchać wartościowych prelekcji.

Z pewnością każdy znajdzie interesujący go temat z takich obszarów takich jak marketing i e-commerce, inwestowanie i finanse czy też zakładanie biznesu. Zapraszamy na prelekcję naszej Redaktor Naczelnej, Elżbiety Jachymczak, która opowie 16.11.2022 o tym, co jest trudniejsze – założenie czy prowadzenie firmy?

Zapisy są dostępne pod linkiem 👍

Podobnie jak w poprzednim roku, wydarzenie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2022

Przyjdź, zainspiruj się i otwórz własny biznes 💵💰

Przedstawiamy kompletny harmonogram.

Szykuje się wielkie święto biznesu.

ŚTP 2022 objęty Patronatem Medialnym przez portal biznesowy

portal biznesowy

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.