Więcej współpracy w walce z rakiem. Rusza Life Science Open Space.

DPS dla Kombatantów
Już po raz dwunasty odbędzie się Life Science Open Space. O czym będą dyskutować eksperci? Czym jest Life Science Open Space?

Już po raz dwunasty odbędzie się Life Science Open Space. Forum współpracy łączące osoby i firmy różnych branż i sektorów we wspólne innowacyjne przedsięwzięcia dla zdrowia i jakości życia. To ważne i prestiżowe wydarzenie środowiska life science w Polsce. 

Jakie zagadnienie poruszy Life Science Open Space?

Po raz pierwszy LSOS skoncentruje swoją uwagę w całości jednemu, wybranemu problemowi, tj. walce z rakiem. Na program składają się prezentacje i dyskusje nt. możliwości i opcji współpracy w obszarach technologii medycznych, żywnościowych i środowiskowych, codzienne sesje dedykowane startupom i inwestorom oraz sesje rozwoju biznesu i kariery. Specyfiką wydarzenia jest to, że program tworzoną sami uczestnicy LSOS. Ludzie nauki i biznesu, którzy dzielą się pomysłami i potrzebami oraz są otwarci na współpracę i nowe możliwości.

Kogo zobaczymy na tegorocznym LSOS?

Wśród Ekspertów tegorocznego LSOS spotkamy dra Macieja Kaweckiego, Prezesa Instytutu Lema i Prorektora ds. Innowacji w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Jest on znany jako popularyzator nauki i innowacji, wystąpi na żywo w Sesji Inspiracje, spotkaniu wszystkich uczestników, kończącym wydarzenie. 

Klaster Life Science Kraków organizatorem LSOS

Organizatorem LSOS jest Klaster Life Science Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy. Klaster realizuje wydarzenie w formule online, na nowej platformie współpracy o tej samej nazwie – LSOS. Celem organizatora jest stworzenie dedykowanego miejsca dla środowisk związanych z rozwojem innowacji dla zdrowia i jakości życia. Możliwe będzie tam nawiązywanie współpracy nie tylko w trakcie imprezy, ale również na bieżąco, w miarę pojawiających się potrzeb i możliwości.    

Strategicznym Partnerem wydarzenia jest Miasto Kraków. 

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez stronę www.
Udział w imprezie, a także dostęp do platformy jest darmowy dla zarejestrowanych uczestników.  

Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2020-2022.

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.