Spotkanie Małego Biznesu

Czy można pogodzić postawy ekologiczne z efektywnym prowadzeniem biznesu? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy, uczestnicząc w Spotkaniu Młodego Biznesu, które odbędzie się w poniedziałek 8 listopada o 18.00. Redakcja Business Intelligence Patronem Medialnym wydarzenia. Zapraszamy.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2021 zostanie oficjalnie zainaugurowany podczas Spotkania Młodego Biznesu – #EkoBiznes – Szansa i Wyzwanie! Odbiorcy tego wydarzenia powinni nastawić się, jak co roku, na pozyskanie sporej dawki wartościowych treści, dobre emocje i pozytywne wrażenia. Czy można pogodzić postawy ekologiczne z efektywnym prowadzeniem biznesu? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy, uczestnicząc w Spotkaniu Młodego Biznesu, które odbędzie się w poniedziałek 8 listopada o 18.00. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie Małego Biznesu online

W tym roku spotkanie prowadzone w formule online zostanie zorganizowane pod hasłem #EkoBiznes – Szansa i Wyzwanie! Zapraszamy w poniedziałek 8 listopada o godz. 18.00 na transmisję wydarzenia z profesjonalnego studia w Krakowie. 

Wyjątkowi prelegenci

O zaspokojenie ciekawości odbiorców wydarzenia zadbają nasi wyjątkowi prelegenci, wśród których w tym roku znaleźli się Piotr Hołubowicz, Agata Frankiewicz, Anna Rutkowska-Didiuk i Michał Pelc.

Opowiedzą oni m.in. o receptach na budowę efektywnie prosperującego start-upu, o korzyściach płynących z postaw proekologicznych w biznesie, o podejmowaniu ryzyka i spełnianiu własnych marzeń.

Piotr Hołubowicz (CEO SEEDiA) opowie nam o budowie zrównoważonego start-upu w XXI wieku. Ujawni sposoby nabudowę firm, w których DNA znajdują się ekologia i zrównoważony rozwój w taki sposób, żeby całość miała solidne podstawy biznesowe. Nie zabraknie również analizy aktualnego ekosystemu inwestycyjnego.
Piotr jest absolwentem krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku automatyka i robotyka. Sprawnie łączy swoje inżynieryjne wykształceni i pasje z pomysłami na biznes. Jego pierwszy start-up, założony w 2013 roku zajmował się z sukcesami produkcją drukarek 3D. Jego SEEDiA jest krajowym liderem i wiodącą na świecie spółką w dostarczaniu produktów małej inteligentnej architektury dla zastosowań Smart City.

Laureatka XI edycji konkursu Bizneswoman Roku w kategorii Start-up Roku Agata Frankiewicz (DEKO EKO) jest ekspertką ds. gospodarki cyrkularnej, upcyklingu i budowania zrównoważonych marek. Założycielka i CEO Dekoeko.com — platformy łączącej upcyklingowych projektantów, startupy
i producentów z całego świata, którzy zamieniają odpady w nowe, kreatywne produkty, z firmami, które chcą nadać swoim odpadom drugie życie. Właśnie o drugim życiu odpadów i wykorzystaniu ich dla produkcji dóbr konsumenckich opowie nam podczas Spotkania Młodego Biznesu. Podzieli się również uwagami na temat roli startupów w budowie gospodarki cyrkularnej.

Agata ukończyła zarządzanie międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim, Psychologię Reklamy na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkolę Strategów SAR o specjalności Strategia Marki.

Portal biznesowy


Anna Rutkowska-Didiuk (CO-Owner MOKOSH Cosmetics) wykaże, że prowadzenie firmy w nurcie eko nie musi być trudne. Przybliży nam sposób funkcjonowania jej firmy — Mokosh Cosmetics, która od lat wdraża proekologiczne i prospołeczne rozwiązania. O tym, że od początku jej istnienia odpowiedzialność za środowisko naturalne i ludzi była wpisana w system wartości tej marki. 

Anna jest współwłaścicielką firmy MOKOSH Cosmetics produkującej kosmetyki naturalne i świadczącej usługi w zakresie produkcji kontraktowej. Jest psychologiem społecznym z doświadczeniem trenera, coacha biznesu i konsultanta. W swojej firmie jest odpowiedzialna za handel zagraniczny, zarządzanie produkcją, a także zagadnienia prawno-księgowe.

Michał Pelc (Founder & CEO ekogram – the real food), opowiadając swoją historię, będzie chciał zainspirować młodych ludzi do podejmowania ryzyka i spełniania marzeń o własnym biznesie. W wykładzie będzie się przewijać temat żywności ekologicznej jako ukrytego bogactwa, które zostało odkryte przez Michała w trakcie jego biznesowej przygody.

Michał jest twórcą i właścicielem ekogram – the real food, producentem żywności ekologicznej. Po 10 latach działalności ma w ofercie prawie 300 ekologicznych produktów. Zajmuje się tworzeniem nowych produktów oraz pozyskiwaniem dostawców surowców do ich produkcji. Jego produkty są dostępne w znanych sieciach handlowych, m.in. Rossmann i Carrefour. Jest znany z aktywności w social mediach.

Moderatorem spotkania będzie Mateusz Kaczmarek.

Rejestracja na wydarzenie — Spotkanie Małego Biznesu

Aby wziąć udział w spotkaniu, niezbędna jest wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji:

https://forms.gle/AY6NA2CYzNUMABZh8

Rejestracji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych miejsc.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie nas o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. Można to zrobić telefonicznie dzwoniąc pod nr 12 63 03 370 lub mailowo pisząc na Barbara.Niec@umwm.malopolska.pl.

Spotkanie Młodego Biznesu to jedno z wielu wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce 2021. W tym roku spotykamy się na nich w dniach 8-14 listopada. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych przedsięwzięć są dostępne tutaj.

Spotkanie Młodego Biznesu jest organizowane w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

PROGRAM SPOTKANIA

Studio online w Krakowie

18:00 – 18:10 Powitanie uczestników 

Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego – wystąpienie otwierające 

18:10 – 18:45 Piotr Hołubowicz –„Budowa zrównoważonego start-upu w XXI wieku”

18:45 – 19:20 Agata Frankiewicz –„Odpady surowcem przyszłości”

19:20 – 19:55 Anna Rutkowska-Didiuk –„Prowadzenie firmy w nurcie eko nie musi być trudne!”

19:55 – 20:30 Michał Pelc –„Przypadkowe bogactwo”

20:30 – 20:35         Podsumowanie spotkania

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.