(Nie)gotowi na sukces vol.2

Już wkrótce premiera drugiej odsłony książki "(Nie)gotowi na sukces", w której autorzy odkryją przed czytelnikiem swoją drogę do sukcesu na emigracji. Można powiedzieć, że w tym niezwykłym świecie trzeba dać z siebie coś więcej, aby spełnić marzenia i osiągać ustalone cele. Autorzy książki wiedzą o tym doskonale.

Już wkrótce premiera drugiej odsłony książki (Nie)gotowi na sukces, w której autorzy odkryją przed czytelnikiem swoją drogę do sukcesu na emigracji. Można powiedzieć, że w tym niezwykłym świecie trzeba dać z siebie coś więcej, aby spełnić marzenia i osiągać ustalone cele. Autorzy książki wiedzą o tym doskonale — rozwój Polaków na emigracji do kwadratu.

(Nie)gotowi na sukces – o prejekcie

Projekt (Nie)gotowi na sukces powstał już w 2019 roku, kiedy to Sylwia Piątek zapragnęła stworzyć coś wyjątkowego dla Polaków za granicą. Jej misją jest wspieranie ludzi w rozwoju osobistym i tworzeniu biznesu, dlatego postanowiła zaprosić „zwykłych” ludzi do współpracy nad tą książką. 

Zwykłych w cudzysłowie, bo czyż każdy z nas nie jest wyjątkowy? Patrząc na innych, zawsze oceniamy ich lepiej niż siebie – każdy jest wyjątkowy, tylko my jesteśmy jacyś tacy „zwykli”. A to nie prawda! Każdy człowiek ma w sobie historię do opowiedzenia. Szczególnie gdy zdecydował się wyjechać do innego kraju, nie znając języka, obyczajów i nie mając tam żadnych znajomości. To świadczy o niezwykłej odwadze, którą jest kierowany.

Jak myślisz o swoim życiu?

Czy jesteś dla siebie wyrozumiały, a może myślisz, że nic ci się nie należy? Uważasz, że nie stać cię na więcej? Czy wiesz, że to właśnie ograniczające Cię przekonania tak naprawdę stopują Twój rozwój? To ten strach przed porażką, przed ośmieszeniem i brak wiary w siebie zatrzymuje cię, zanim jeszcze zaczniesz.

Autorzy drugiej części (Nie)gotowych na sukces już pokonali ograniczające przekonania i teraz ich historie mogą pomóc też innym. Ta książka to nie suche fakty czy coachingowy bełkot, to prawdziwe historie zwykłych ludzi, którzy postanowili przejść przez życie z odwagą i pogodą ducha. Tylko pomyśl, jak dobrze jest przeczytać o kimś, kto tak jak ty, zmagał się z przeciwnościami losu, kto nie miał lekko, ale przezwyciężył trudy życia.

Motywacja w zasięgu ręki 

Sylwia Piątek od lat prowadzi coaching i mentoring motywując ludzi do dalszej pracy. Ponieważ ponad dwadzieścia lat temu sama wyemigrowała do Belgii, doskonale rozumie, jak trudno jest zaadaptować się do nowych warunków. Dzięki tej świadomości dokładnie wie, jak pomóc Ci odblokować Twój potencjał, aby zacząć skutecznie działać.

Dzięki radom i wsparciu Sylwii autorzy umiejętnie podzielili się swoimi doświadczeniami w przejrzysty i interesujący sposób. Co więcej, jeśli po przeczytaniu książki zechcesz wiedzieć więcej, będziesz mógł skontaktować się z autorami poprzez ich media społecznościowe!

(Nie)gotowi na sukces to projekt, który już w pierwszej edycji zyskał uznanie telewizji polonijnych, w tym PepeTV. Kolejna odsłona sprawi, że motywacja rodaków za granicą poszybuje w górę i sprawi, że osiągnięcie sukcesu będzie w zasięgu ręki.

Redakcja Business Intelligence Patronem Medialnym książki.

portal biznesowy

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.