Business Idea – znajdź pomysł na biznes

Targi Business Idea
Targi Pomysłów na Biznes to skumulowana wiedza dla przedsiębiorców rozwijających swój biznes oraz tych bardziej doświadczonych. Jakie są kluczowe etapy rozwoju twojej firmy? Jak dyscyplina pomoże ci w pracy?

Już 10 lutego 2024 roku, hala EXPO w Krakowie stanie się areną inspiracji i nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Odbędzie się tam IV edycja Targów Pomysłów na Biznes. To wyjątkowe wydarzenie skupiające przedsiębiorców, inwestorów, przedstawicieli sektora usług dla firm oraz wszystkich zainteresowanych nowatorskimi pomysłami na rozwijanie działalności gospodarczej. Jak sztuczna inteligencja może ci w tym pomoc? Jakie są kluczowe etapy rozwoju twojej firmy? Jak dyscyplina pomoże ci w pracy?

Co nas czeka podczas tej edycji? 

Podczas targów dostępne będą 3 różne strefy – wystawiennicza, doradztwa ds. rozwoju biznesu oraz konferencyjna. Dzięki nim każdy znajdzie coś dla siebie.
W jednej ze stref znajdą Państwo wystawców, którzy chętnie opowiedzą o swoim koncepcie i przedstawią różne formy współpracy. Odbędzie się również debata dotyczącą pozyskania dotacji w 2024 roku. Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji 1:1 dotyczące strategii firmy, marketingu i wiele innych. Przeprowadzony zostanie również godzinny moderowany Networking B2B i B2C.

Business Idea – znajdź pomysł na biznes

Dla kogo skierowane jest to wydarzenie?

Targi Pomysłów na Biznes to skumulowana wiedza dla przedsiębiorców rozwijających swój biznes oraz tych bardziej doświadczonych. Dla osób szukających pomysłów na biznes bądź inwestycji,
dla Dyrektorów i Managerów oraz producentów, franczyzobiorców oraz sektora usług dla firm. 

To nie tylko okazja do zdobycia konkretnych pomysłów na biznes, ale także możliwość nauki od doświadczonych ekspertów, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami oraz budowania relacji biznesowych. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy już prowadzisz własną firmę – te targi są dla Ciebie!

Business Idea – znajdź pomysł na biznes

Kogo spotkasz na Targach Business Idea?

Prowadzącą konferencję jest Angelika Wielgus-Lach dziennikarka radia RMF MAXX i twórczyni kanału na YouTube “Kulisy Sukcesu”.

Paweł Albrecht, przedsiębiorca i inwestor, opowie o tym jak nieruchomości, mogą stać się sposobem na duże zarobki.
Następnie Dawid Pałka,  właściciel kilkunastu międzynarodowych brandów i influencer biznesowy, który przedstawi plan jak zbudować dowolny biznes z powodzeniem.
Łukasz Dojka, założyciel sieci klubów fitness Xtreme Fitness Gyms, wyjaśni jak ważna, jest dyscyplina w biznesie. 

Twórca strategii dynamicznego rozwoju dla firm, Wojciech Bizub, marketer i CEO agencji WBIZNES, przedstawi swoją 12 etapową strategię marketingową.
O tym, jak wykorzystywanie video w budowaniu marki zwiększaniu sprzedaży
dowiemy się od Agaty Koman, która jest szkoleniowcem, marketerem i producentem video do Internetu.

Dzięki Patrykowi Jasińskiemu, specjaliście w sprzedaży, prowadzącym autorskie szkolenia, poznamy 27 błędów, które hamują rozwój Twojej sprzedaży.
Agnieszka Pala-Jasikowska, przedsiębiorca i coach, specjalizująca się w budowaniu marek i zarządzaniu zespołami, opowie o tym, jak rozwinęła swój zespół w krótkim czasie. 

Założyciel firmy NetGonet, ekspert w dziedzinie marketingu internetowego i sztucznej inteligencji, Krzysztof Gonet zaprezentuje korzyści używania AI podczas prowadzenia własnego interesu. 

Podczas Gali odbywającej się po Konferencji wystąpi przedsiębiorczyni i doktor nauk ekonomicznych Elżbieta Marciniak która, podzieli się swoim doświadczeniem w kształtowaniu sukcesu biznesowego.  A także, zawodowy polski sędzia sportowy, Szymon Marciniak który, wygłosi swoje przemówienie „Dzisiejsza presja, kształtuje jutrzejsze legendy”

Zapraszamy Cię na niepowtarzalne wydarzenie, które otworzy przed Tobą drzwi do nowych możliwości, inspiracji oraz rozwoju Twojego biznesu! Nie przegap szansy na zdobycie nowych umiejętności, a także skorzystaj z możliwości nawiązania nowych znajomości biznesowych.

Targi Business Idea objęte Patronatem Medialnym przez portal biznesowy

portal biznesowy

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.