Konferencja Live2Lead | John Maxwell | Kraków

Konferencja Live2Lead Kraków 2024 John Maxwell.png
Chcesz rozwijać się jako przywódca? A może potrzebujesz skutecznie motywować, prowadzić i rozwijać siebie i swój zespół? Konferencja Live2Lead jest właśnie dla Ciebie.

Wiesz, jak istotna jest sztuka pozytywnego wpływu w świecie liderów?  Chcesz rozwijać się jako przywódca i poznać sprawdzone zasady i praktyki w tej dziedzinie? A może chcesz poszerzyć swoje horyzonty, aby skutecznie motywować, prowadzić i rozwijać siebie i swój zespół? Wszystkiego możesz dowiedzieć się podczas konferencji Live2Lead | John Maxwell | Kraków. Już 20 lutego 2024 r. w Krakowie. Światowej klasy mówcy podzielą się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niej osiągnęli wielkie sukcesy w swoich branżach. 

Konferencja Live2Lead i jej temat przewodni 

Konferencja Live2Lead skupia się na autentycznym i skutecznym przywództwie w dzisiejszych czasach. Renomowani liderzy, zaproszeni przez Johna Maxwella, podzielą się swoimi spojrzeniami na rolę liderów w różnych środowiskach. Uczestnicy wydarzenia otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące postaw, zachowań, narzędzi i technik, kluczowych dla kreatywności, innowacyjności i skuteczności w roli lidera. Wydarzenie co roku przyciąga kilkanaście tysięcy osób z różnych branży, które chcą się rozwijać w tej dziedzinie, a Polska po raz drugi jest częścią tej globalnej inicjatywy. 

Sztuka pozytywnego wpływu stanowi klucz do skutecznego przywództwa, dostarczając sprawdzonych strategii wielkich liderów jako inspiracja do kształtowania własnych postaw i perspektyw. 

Dla kogo?

Konferencja skierowana jest do osób chcących rozwijać siebie i własne przywództwo, dając równocześnie szanse na rozszerzenie sieci swoich kontaktów o inne wpływowe osoby z twojego otoczenia. 

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą organizację, dopiero zaczynasz swoją karierę czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę jako mentor, udział w wydarzeniu zapewni Ci niesamowitą dawkę wiedzy i motywacji do działania.

Poznaj Mówców Konferencji

Dr John C. Maxwell to uznany lider transformacyjny i światowy autorytet w dziedzinie przywództwa. Jego bestsellery, sprzedane w ponad 35-milionowym nakładzie, uczyniły go jednym z najbardziej wpływowych ekspertów w tej dziedzinie. Zdobywca licznych nagród doradza głowom państw i szefom organizacji na całym świecie. Jego organizacje pod marką Maxwell Leadership® szkolą miliony liderów globalnie.

Marcus Buckingham, wybitny badacz ludzkiego potencjału, silnych stron i przywództwa, wpiera ludzi w osiągnięciu wysokiej wydajności. Po dwudziestu latach w Gallup Organization, gdzie współtworzył narzędzie StrengthsFinder, założył własną firmę, skupiając się na pomocy liderom w osiągnięciu doskonałości. Obecnie jako główny badacz w ADP Research Institute, kieruje globalnymi badaniami nad ludźmi i wydajnością pracy.

Ryan Leak, dyrektor generalny firmy z siedzibą w Dallas, rozwija przywództwo, szkoląc corocznie ponad 15 000 liderów z różnych branż, od firm Fortune 500 po profesjonalne drużyny sportowe. Jego pasją jest wspieranie liderów w przekraczaniu ograniczeń, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Kendra Scott, założycielka marki Kendra Scott, to projektantka, filantropka i przedsiębiorczyni. Założyła swoją firmę z biżuterią w 2002 roku, tuż po urodzeniu pierwszego syna, startując z kapitałem zaledwie 500 dolarów. Przez lata rozwinęła swój start-up do rozmiarów firmy wartej dzisiaj miliardy dolarów. Wszystko to zawdzięcza swojej osobowości oraz wyjątkowej artystycznej wrażliwości. Tworzy dla swoich pracowników odpowiednie środowisko pracy, stawiając zarówno na cele zawodowe jak i na równowagę życia rodzinnego.

Czego doświadczysz, uczestnicząc w Konferencji?

Konferencja Live2Lead w Krakowie to wyjątkowe wydarzenie. Gromadzi światowej klasy liderów, takich jak Dr John C. Maxwell czy Kendra Scott. Uczestnicy mogą spodziewać się inspirujących przemówień, praktycznych wskazówek i wartościowych spostrzeżeń, które zasilą ich rozwój osobisty i umiejętności przywódcze. To niepowtarzalna okazja do nauki od najlepszych, zdobycia nowej perspektywy oraz nawiązania wartościowych kontaktów w kręgu myślących podobnie liderów.

Konferencja Live2Lead objęta Patronatem Medialnym przez portal biznesowy

portal biznesowy

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.