Konferencja Dni HR – Odkryj najnowsze trendy i najlepsze praktyki w branży

Konferencja Dni HR
Konferencja Dni HR to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk. Zapraszamy 20.06.2023 | Park Hotel Diament Katowice

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi trendami i wyzwaniami branży HR? Zapraszamy na bezpłatną konferencję Dni HR – Firmy w obliczu wyzwań. Jak angażować i rozwijać talenty w organizacji? organizowaną przez SGP- Training & Consulting. Spotkajmy się 20 czerwca 2023 r. w Park Hotel Diament Katowice****. Konferencja Dni HR pozwoli odkryć najnowsze trendy i najlepsze praktyki w branży.

O wydarzeniu

Dni HR to bezpłatne wydarzenie pełne inspirujących prelekcji ekspertów i doświadczonych praktyków, którzy przeprowadzą Uczestników przez istotne wyzwania branży HR. Podczas wystąpień nawiążemy do aktualnych trendów i zagadnień HR.

Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem: 
Firmy w obliczu wyzwań. Jak angażować i rozwijać talenty w organizacji?

Dzięki konferencji dowiesz się, jakie strategie można zastosować, aby skutecznie angażować i rozwijać talenty w organizacji. Słuchając prelekcji ekspertów i doświadczonych praktyków z branży, poznasz aktualne trendy i zagadnienia HR.

Podczas pięciu bloków wystąpień poruszymy tematy takie jak: kompetencje przyszłości, mentoring, budowanie zaangażowania pracowników oraz nowoczesne rekrutacje. 

Konferencja Dni HR

Dla kogo jest Konferencja Dni HR?

Wydarzenie skierowane do Dyrektorów HR, HR Business Partnerów i HR Managerów oraz wszystkich specjalistów związanych z branżą HR, którym zależy na rozwoju zawodowym, poszerzeniu wiedzy o aktualnych trendach i wymianie doświadczeń.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarejestruj się już dziś!

Dlaczego warto dołączyć do Konferencji Dni HR?

Zdobędziesz wiedzę na temat aktualnych trendów oraz istotnych zagadnień związanych z HR, słuchając wystąpień ekspertów nawiązujących do inspirujących studiów przypadków. Eksperci podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem, dzięki czemu poznasz wskazówki i praktyczne przykłady rozwiązań, które możesz zaimplementować w Twojej organizacji. Konferencja to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk- czas i przestrzeń na dyskusje przy kawie w luźnej atmosferze, umożliwiającej swobodną rozmowę pomiędzy uczestnikami i ekspertami wydarzenia.

Organizator: SGP- Training and Consulting 

Od 2009 r.  firma specjalizuje się w realizacji: szkoleń, wdrożeń, audytów i konsultacji
Z naszych usług mogą skorzystać przedstawiciele niemal każdej branży: automotive, maszynowej, energetycznej, AGD, RTV, hutniczej, lotniczej, chemicznej, spożywczej, aż po pracowników sektora publicznego. 

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i kompetencjom gwarantujemy najwyższą jakość usług potwierdzoną Certyfikatem ISO 9001:2015 oraz licznymi nagrodami. 

Nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów dających możliwość wdrożenia w praktyce omawianych rozwiązań. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Każde ze szkoleń prowadzone jest przez doświadczonego trenera — jednocześnie praktyka w swojej dziedzinie.

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.