Master Congress Wrocław 2024

Master Congress Wrocław 2024 to wyjątkowe wydarzenie z możliwością poznania nowatorskich idei. Przyjedź i posłuchaj m.in. Jacka Walkiewicza.

Początek roku to świetna okazja, aby wprowadzić swój biznes na kolejny level! Czas na biznesowy zryw w towarzystwie najlepszych! Master Congress Wrocław 2024 to wyjątkowe wydarzenie z możliwością poznania nowatorskich idei, najlepszych praktyk biznesowych oraz zdobycia eksperckiej wiedzy. To ona odgrywa kluczową rolę w dynamice współczesnego świata przedsiębiorczości. Od kogo możesz dowiedzieć się więcej? Kiedy i gdzie spotkasz najlepszych z najlepszych?

Dla kogo przewidziany jest Master Congress Wrocław 2024?

Master Congress stanowi miejsce spotkań dla czołowych naukowców, ekspertów branżowych oraz praktyków z różnych dziedzin. Prowadzisz biznes? Zajmujesz się psychologią czy sprzedażą? A może Twoja firma porusza się w obszarze sztucznej inteligencji (AI), komunikacji lub marketingu? Jeśli tak.

To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.
ZOBACZ PROGRAM

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli posłuchać o najnowszych trendach, praktykach oraz zmianach w świecie biznesu. Poruszone zostaną takie tematy jak psychologia sukcesu czy sztuczna inteligencja. Jest to idealne miejsce dla osób ze świata biznesu, które chciałyby rozwinąć horyzonty, poszerzyć wiedzę i umiejętności oraz przyspieszyć swój rozwój biznesowy. 

Kiedy i gdzie spotkasz najlepszych z najlepszych?

Moderatorami kongresu będą Tomasz Iwaniec — prezes Business Meeting Club Zagłębie Miedziowe oraz Maciej Orłoś — jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Podczas kongresu wystąpią prelegenci, z różnych dziedzin, co pozwoli dostarczyć Państwu najlepszą wiedzę z danych sektorów.

Profesor Jerzy Bralczyk przedstawi wyzwania, jakie możemy spotkać we współczesnej polszczyźnie, pracując w biznesie. Poruszy takie tematy jak feminatywy, zapożyczeniach i klakach językowych oraz o tym, od czego zależy zainteresowanie ludzi podczas naszych wypowiedzi. 

Na temat sztucznej inteligencji wypowie się Profesor Aleksandra Przegalińska, która jest jedną z największych specjalistek w tej dziedzinie. Na początek nakreśli kierunek rozwoju AI, jakie niesie ze sobą szanse i zagrożenia w 2024 roku. W dalszej kolejności poruszy również temat chatu GPT oraz powstałego dla niego konkurenta stworzonego przez Google. 

O marketingu opowie Paweł Tkaczyk, który jest strategiem marki i współpracował z takimi firmami jak SONY, HBO czy Orange. Będzie można dowiedzieć się jak wykorzystywać w marketingu i sprzedaży algorytmy i media społecznościowe. 

Całe wydarzenie odbędzie się już 09 stycznia 2024 roku we Wrocławiu.

Od kogo możesz dowiedzieć się jeszcze więcej?

Psycholog i twórca słynnego wykładu na TEDx „Pełna moc możliwości” Jacek Walkiewicz przedstawi znaczenie pewnych elementów w działaniach biznesowych. Zaliczają się do nich: odwaga, konsekwencja w realizowaniu celów, posiadanie pasji oraz odnalezienie własnej drogi wśród wielu możliwości i wyzwań, jakie stawia przed nami współczesny świat.

Małgorzata Jakubicz to ambasadorka humanizmu w dobie cyfrowej, lider z 15-letnim doświadczeniem w firmach o zasięgu lokalnym, jak i globalnym. Za swoją misję uważa reprezentowanie i propagowanie przywództwa służebnego, które polega na zachęcaniu pracowników do doskonałości i udzielaniu im pomocy, przy zaniechaniu stylu opartego na kierowaniu i kontrolowaniu. 

Maciej Orłoś, w swojej autorskiej prezentacji, opowie o aspektach wystąpień publicznych w biznesie, które mogą sprawiać kłopot prelegentom. Poruszy tematy tremy, gestykulacji czy zanudzaniu odbiorcy swoimi wypowiedziami. 

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym unikatowym wydarzeniu. Będzie to niewątpliwie nie tylko doskonała okazja do budowania relacji biznesowych, ale także stanie się inspirującym polem do poszerzenia horyzontów w różnych dziedzinach życia zawodowego.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Master Congress Wrocław 2024 objęta Patronatem Medialnym przez portal biznesowy

portal biznesowy

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.