IV Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości

Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości
Jaki jest temat przewodni tegorocznego kongresu? Jacy eksperci zasiądą w panelach dyskusyjnych? Dlaczego warto być z nami 26.04.2024?

Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości jest inicjatywą Business Intelligence Academy, który każdego roku skupia przedsiębiorcze kobiety i nie tylko z całego kraju i zagranicy. To wydarzenie dla kobiet prowadzących firmy, ale również dla tych, które myślą o nowej drodze biznesowej. Edukacja przedsiębiorczości oraz rozwój kompetencji przyszłości w naszym kraju jest potrzebą społeczną, na którą odpowiadają organizatorki — Red. Elżbieta Jachymczak i Michalina Choda-Niespodziewany. Jaki jest temat przewodni tegorocznego kongresu? Jacy eksperci zasiądą w panelach dyskusyjnych? Dlaczego warto być z nami 26.04.2024?

Jaki jest temat przewodni tegorocznego kongresu?

Od wieków ludzie dążą do pomnażania swoich majątków. Coraz częściej słowo ’emerytura’ nie kojarzy się już tylko z podeszłym wiekiem. Chcemy pracować intensywnie, ale krótko. A jeśli już się dorobiliśmy, pragniemy zainwestować zarobione pieniądze. Obecnie mamy niezliczoną ilość możliwości inwestycyjnych. Dlatego tematem tegorocznego Kongresu Kobiecej Przedsiębiorczości będą Alternatywne metody inwestowania.

Inwestowanie wiąże się z podejmowaniem ryzyka i odważnych decyzji. Każdy z nas może pomnożyć swój majątek, jednak na różnym poziomie. Wynika to ze skłonności do ryzyka. Dla jednych ważny jest przedmiot inwestowania, a dla innych liczy się tylko zysk. Ważne, aby pamiętać o dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego. I w tym właśnie temacie pomogą nam zaproszeni eksperci z różnych obszarów alternatywnych metod inwestowania.

Jacy eksperci zasiądą w panelach dyskusyjnych?

Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości będzie składał się z jednej ekskluzywnej prelekcji oraz dwóch paneli dyskusyjnych. Będziecie mogli zadawać pytania naszym ekspertom podczas dyskusji. W pierwszym panelu zajmiemy się tematem “Mało czy dużo?”, gdzie będziemy rozmawiać o inwestowaniu w condo, złoto, diamenty, biżuterię i rynki finansowe. Poruszymy także tematy prawne, aby bezpiecznie inwestować.

Drugi panel pt. “Nowe czy stare?” skoncentruje swoją uwagę na inwestowaniu w dzieła sztuki, alkohole, TFI oraz start-up’y. Poznamy również aktualne ceny takich inwestycji oraz trendy na kolejne lata.

Program

16:00 Rejestracja
16:30 Otwarcie KKP
16:45 Panel dyskusyjny „Mały czy dużo”, czyli ile potrzebujemy na początek, aby zainwestować.
17:45 Panel dyskusyjny „Stare czy nowe”, czyli w co lepiej zainwestować?
18:30 NETWORKING
19:15 Prelekcja – GOŚĆ SPECJALNY
20:00 Niespodzianka muzyczna – Goka&Suchy
20:30 Losowanie nagród

Fotorelacja z III Ogólnopolskiego Kongresu Kobiecej Przedsiębiorczości zobaczysz TUTAJ.

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.