Nagroda WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców 

WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców 
Zgłoś firmę do konkursu. XXV edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców to znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Do kogo kierowany jest konkurs? Do kiedy można zgłaszać się do konkursu? W jakich kategoriach można nominować firmy?

Wystartowała  XXV jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Już po raz 25. elitarna grupa przedsiębiorców zostanie uhonorowana prestiżową nagroda WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Świadczy ona o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

Znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw

XXV edycja ogólnopolskiego konkursu nagroda WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców to znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Kapituła ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Fundację WIP WARTO IM POMÓC nagrodzi te podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Statuetki przyznawane są w 20 kategoriach. Firmy, które prowadzą działalność gospodarczą po za Polską również na terenie Europy mogą ubiegać się o Europejską Nagrodę Wiktoria.

W dotychczasowych 24 edycjach plebiscytu zgłosiło się 9822 firm, a 6122 otrzymało nominacje.

Nagrodzono do tej pory 1011  firm.

Do kogo kierowany jest konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców?

Konkurs skierowany jest do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie. Każdego roku do konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców zgłaszają się małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki, jak i wielkie korporacje. Otrzymanie prestiżowej nagrody WIKTORII stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług w Polsce jak i za granicą. Przedsiębiorstwa, które chciałyby się znaleźć w gronie najlepszych firm, mogą zgłaszać się do 31 lipca 2022 roku.

W konkursie o WIKTORIĘ mogą uczestniczyć podmioty gospodarcze mające siedzibę i rejestrację na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (lub ich udokumentowani prawni następcy). Zarejestrowane co najmniej rok przed ogłoszeniem kolejnej edycji Konkursu.

Jak przebiega procedura konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców?

Konkurs składa się z jednego etapu, który wymaga od uczestników złożenia określonego zestawu dokumentów. Formularz zgłoszenia, który podlega weryfikacji, po której uczestnik otrzyma oficjalną NOMINACJĘ oraz kompletu dokumentów do udziału w konkursie wymienionych na stronie www.nagrodawiktoria.pl. Złożone dokumenty podlegają ocenie Kapituły Konkursowej. W wyniku tej oceny zostaje wyłoniona lista firm w 17 kategoriach, które otrzymają nagrodę WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

W tym roku organizatorzy zamiast zeszytów konkursowych oczekują na przesłanie prezentacji firmy w programie PowerPoint lub w formie PDF. Zgłoszenie firmy do konkursu jest bezpłatne.

Kilka słów o Organizatorze

Od 25. lat Kapituła konkursu przyznaje nagrody WIKTORII oraz SUPER WIKTORII – wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Organizatorem Konkursu jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC, która prowadzi trzy projekty.

Projekt „WIP WARTO IM POMÓC” – Fundusz pomocy osobom niepełnosprawnym rozpoczynającym działalność gospodarczą. Projekt „Polska od Kuchni”, którego celem jest upowszechnianie zasad zdrowego stylu życia oraz promowanie gastronomii. Nagroda WIKTORIA, który promuje etykę i rzetelne wykonywania działalności gospodarczej.

Wielka Gala wręczenia nagród w konkursie 

Wielka Gala wręczenia nagroda WIKTORIA, która odbędzie się 15 października  2022 r. w Warszawie, będzie jak co roku świętem przedsiębiorczości. Jest jedyną w swoim rodzaju uroczystością, podczas której przedstawiciele biznesu mogą w przyjemnej atmosferze podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać nowe, wartościowe kontakty. W Wielkiej Gali, oprócz laureatów i ich gości, uczestniczyć będą przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, parlamentarzyści oraz ludzie ze świata kultury i mediów.

W jakich kategoriach można nominować firmy?

W konkursie WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców nominowane są firmy w 20 kategoriach: 

 • Budownictwo, Usługi Developerskie i Zarządzanie Nieruchomościami 
 • Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa 
 • Energetyka, Elektrotechnika  
 • Handel i Dystrybucja 
 • Medycyna, Zdrowie i Uroda 
 • Ochrona Środowiska  
 • Przemysł Lekki  
 • Przemysł Ciężki 
 • Rolnictwo i Produkcja Spożywcza 
 • Transport, Motoryzacja, Spedycja i Logistyka 
 • Telekomunikacja, Informatyka i Elektronika 
 • Turystyka, Hotelarstwo i Gastronomia 
 • Usługi dla Firm i Ludności  
 • Bankowość i Usługi Finansowe 
 • Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo Rozwojowa
 • Ekskluzywna Marka Roku
 • Osobowość Roku
 • Nagroda Literacka
 • Twórczość Artystyczna
 • Europejska Nagroda Wiktoria


Nagroda WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców objęty Patronatem Medialnym przez portal biznesowy

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie BI-redakcja-1024x389.pngKONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.