Nagrody WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców rozdane!

znak jakości przedsiębiorców
W sobotę, 15 października 2022 roku, po raz 25. Fundacja WIP WARTO IM POMÓC, nagrodziła najlepsze podmioty gospodarcze nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

W sobotę, 15 października 2022 roku, po raz 25. Fundacja WIP WARTO IM POMÓC, nagrodziła najlepsze podmioty gospodarcze nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Uhonorowano osoby i firmy, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. 45 statuetek zostało wręczonych podczas Wielkiej Gali, która miała miejsce w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE. W uroczystym wydarzeniu wzięli udział laureaci i ich goście, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów.

Zapraszamy na fotorelację z wręczenia nagród WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców

Podczas XXV edycji plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców przyznano łącznie 45 statuetek, w tym nagrody WIKTORIA i SUPER WIKTORIA oraz AMBASADOR MARKI WIKTORIA. W tym roku po raz kolejny wręczono 7 nagrody EUROPEJSKA NAGRODA WIKTORIA. Statuetki otrzymały firmy, które wprowadzają swoje produkty i usługi na rynki europejskie.

Po raz piętnasty została wręczona nagroda im. Stanisława Wokulskiego. Otrzymał ją Piotr Henicz Współwłaściciel, Wiceprezes Itaka Holdings. Pan Piotr to ekspert i autorytet polskiej branży turystycznej oraz Wiceprezes Polskiej Izby Turystyki. Twórca największej w Polsce sieci sprzedaży produktu turystycznego i autor strategii marketingowej największego polskiego touroperatora. Inicjator wprowadzenia standardów obsługi klienta i kontroli jakości w biurach podróży. Poznaniak, hotelarz i ekonomista z wykształcenia.

Tak śpiewał nieżyjący już Ryszard Riedel wokalista zespołu DŻEM. Dzisiejsza Gala WIKTORII to nie sen. Dzisiaj mamy na Sali liderów wolności gospodarczej, laureatów Wiktorii.

– tak rozpoczął swoje wystąpienie Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, Prezes Fundacji WARTO IM POMÓC.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA była już 25. rok z rzędu. To znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw.

Już po raz dwudziesty piąty mam przyjemność wręczać nagrody firmom i osobom, które budują polską gospodarkę, przyczyniają się do jej wzrostu oraz budują wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Jak co roku Gala wręczenia nagród WIKTORII jest świętem polskiej przedsiębiorczości. Jestem niezmiernie dumny z polskich przedsiębiorców, z podejmowanych przez nich inicjatyw i rozwijania swoich firm na zasadach etycznej konkurencji. Przedsiębiorcy, których nagradzamy, są filarami naszej rodzimej gospodarki, a nagroda WIKTORIA jest wyrazem naszego uznania. Otrzymanie nagrody WIKTORIA jest dla przedsiębiorstwa prestiżowym wyróżnieniem potwierdzającym etyczną twarz firmy, której naprawdę zależy na długofalowym budowaniu reputacji, rozwijaniu jakości, budowaniu zaufania i wiarygodności, inwestowaniu w kapitał ludzki.

– podkreślał podczas Gali Waldemar Piórek.

Jakimi cechami wyróżniają się nagrodzone firmy?

Od ponad 25. lat Kapituła konkursu przyznaje nagrody WIKTORII – wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Organizatorem Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC.

Celem konkursu jest nagradzanie i promowanie przedsiębiorców wdrażających i rozwijających etyczną koncepcję biznesu. Etyka biznesu określa relacje panujące wewnątrz firmy oraz relacje łączące ją ze światem zewnętrznym. Z partnerami handlowymi, dostawcami, klientami, środowiskiem branżowym, ze społecznością, na której terenie firma działa. Etyka biznesu buduje tożsamość i wiarygodność firmy. Bezcenne cechy szanowane nie tylko przez otoczenie biznesowo-społeczne, ale i przez pracowników. W takich firmach pracują oni chętniej i z większym zaangażowaniem. Wpływa na doskonalenie jakości oferowanych usług, produktów i ułatwia zarządzanie jakością w firmie.

Realizowana w praktyce etyka biznesu to wartość, która buduje również przewagę konkurencyjną. Przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa i osiągania sukcesów rynkowych. Oceny podmiotów gospodarczych walczących o godło promocyjne WIKTORIĘ dokonuje Kapituła Konkursu składająca się z osób o powszechnie znanym autorytecie. W tym roku w Kapitule Konkursu zasiadła również Elżbieta Jachymczak, Redaktor Naczelna naszego portalu.


Kogo w tym roku uhonorowała Kapituła Konkursu?

Lista Laureatów konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców 2022 jest długa.

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.