Pierwszy taki poradnik – Jak dobrać siodełko rowerowe?

poradnik jak dobrać siodełko rowerowe_Easy-Resize.com
Dobór siodełka rowerowego jest jednym z kluczowych elementów budujących komfort naszej jazdy. Zatem, jak dobrać siodełko rowerowe?

Nie znam nikogo, kto choć raz nie spróbował jeździć na rowerze. W mieście jest to najbardziej lubiany środek komunikacji. Na wsiach, dopóki nie ma się prawa jazdy, bez roweru nie da się obejść. Jeżdżą dzieci, dorośli, profesjonalni zawodnicy i amatorzy. Praktycznie wszyscy — mniej lub bardziej. A ile osób zastanowiła się nad odpowiednim doborem przedmiotu, który buduje nasz komfort jazdy? No właśnie: Siodełko. Dobór siodełka rowerowego jest jednym z kluczowych elementów budujących komfort naszej jazdy. Zatem, jak dobrać siodełko rowerowe?

Ile razy stanąłeś przed wyborem siodełka i nie wiedziałeś czym się kierować?

Zastanawiałeś się kiedyś, czy Twoja jazda rowerem może odbywać się bezboleśnie?

Czujesz, że twoje obecne siodełko nie jest stworzone dla Ciebie?

Chcesz mieć pewność, że Twoja jazda nie wpływa negatywnie na Twoje zdrowie?

Jak dobrać siodełko rowerowe?

W przewodniku „Dobór siodełka rowerowego” jego autorzy, dwójka specjalistów, poprowadzą czytelnika przez złożony proces odpowiedniego dobrania tej niezbędnej rowerowej części. Tamara Górecka – Werońska i Paweł Weroński wytłumaczą, dlaczego siodełko załączone wraz z zakupionym rowerem, które, choć pasuje do niego stylem czy kolorem, nie koniecznie będzie pasowało nam – jego użytkownikom.

Już po przeczytaniu pierwszego rozdziału dowiesz się, dlaczego powinieneś zadać sobie pytanie:

Czy moje siodełko tak naprawdę mi pasuje?

Niezależnie od umiejętności, jakie posiadasz czy jak często jeździsz samodzielnie, będziesz w stanie to zrobić. Każdy, kto chce o siebie zadbać w taki sposób, jak przy zakupie wygodnych butów, powinien pomyśleć i o tym.

Jak dobrać siodełko rowerowe?

Zasady determinujące wymianę siodełka

To tylko jeden z rozdziałów, który pomoże Ci wybrać odpowiednie siodełko. W poradniku znajdziesz wnioski wyciągnięte z badań naukowych, analizy anatomii męskiej oraz żeńskiej, oraz wypowiedzi zawodników i specjalistów . Co najważniejsze wszystko to, ujęte w prostym języku, zrozumiałe i jak najbardziej przejrzyste.

Kwintesencja nowoczesnego poradnika, którym w rzeczy samej jest. Zawiera ankiety, kody QR, linki, a wszystko po to, aby czytelnik mógł w prosty sposób uzyskać odpowiedź na nurtujące go pytanie: jakie siodełko jest odpowiednie dla mojego komfortu i zdrowia?

„Z siodełkiem jest jak z małżeństwem, nieodpowiednio dobrany model, może uprzykrzyć ci całe życie”

mówi w swoim poradniku Tamara Górecka – Werońska

Dlatego czytajcie, uczcie się i sprawdźcie sami!

Tekst: Zofia Solarz

portal biznesowy

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.