VIII Małopolskie Forum Finansowe

Plakat VIII Małopolskie Forum Finansowe
Potrzebujesz funduszy na innowacje i rozwój swojej firmy? Chcesz uzyskać praktyczną wiedzę, udaj się 3.10.2023 do Starej Zajezdni w Krakowie.

Już 3 października odbędzie się VIII Małopolskie Forum Finansowe. Potrzebujesz funduszy na innowacje i rozwój swojej firmy? Chcesz poznać nowe możliwości dla rozwoju Twojego biznesu, a może szukasz wsparcia doradczego i finansowego? Dowiedz się jakie kroki podjąć, aby osiągnąć sukces. Jeśli chcesz uzyskać praktyczną wiedzę, udaj się do Starej Zajezdni. Przyjdź i skorzystaj z wiedzy ekspertów, porozmawiaj z nimi osobiście, a dzięki temu możesz zyskać nowych partnerów biznesowych.

Skorzystaj z inspirującego mentoringu i doradztwa

VIII Małopolskie Forum Finansowe przedstawia: zebrane w jednym miejscu podmioty i instytucje, które wspierają biznes. Zgromadzeni goście i prelegenci podzielą się swoją wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, nie szczędząc wskazówek oraz cennych rad. Ponadto będziesz miał możliwość spotkać się z przedstawicielami między innymi takich agencji i spółek jak Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i TAURON Nowe Technologie S.A. Na miejscu znajdziesz blisko 20 wystawców! Porozmawiaj osobiście z ekspertami i zapoznaj się ze sprawdzonymi praktykami.

Sprawdź tutaj listę wszystkich Wystawców.

Spotkania w Stefie Wystawienniczej, Doradztwo i Networking

Podczas wydarzenia dowiesz się między innymi:

  1. Ile możesz uzyskać środków z funduszy centralnych i regionalnych?
  2. Jak włączyć swoją firmę w zieloną transformację oraz gdzie pozyskać na to środki?
  3. W jaki sposób szukać wsparcia ze strony nauki?
  4. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w biznesie?

Oprócz tych, przykładowych, uzyskasz też wiele innych informacji, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę. Wszystkie szczegóły dotyczące tematów, programu i wystawców znajdziesz tutaj.

Kiedy i gdzie odbędzie się VIII Małopolskie Forum Finansowe?

Zgromadzeni goście i prelegenci będą czekali na Ciebie w Starej Zajezdni od 10:00 do 17:00. Skorzystaj z możliwości rozmowy, zadawaj pytania, zyskuj kontakty i odpowiedzi!

Kraków, Stara Zajezdnia ul. św. Wawrzyńca 12

Miejsce wydarzenia

Udział w Forum jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

Przyjdź, posłuchaj, zainspiruj się i rozwiń skrzydła biznesowe!

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.