Wygraj z rakiem!

Żadnej innej choroby nie boimy się jak raka. Często diagnoza przychodzi nagle. Każdego dnia kilkaset osób dowiaduje się o swojej chorobie i rozpoczyna walkę o życie. Statystyki są bezwzględne – według raportów szacuje się, że w 2029 roku liczba nowych przypadków nowotworowych wzroście o 213 tys.!!! Jakie działania należy podjąć, w przypadku diagnozy nowotworu, aby podjąć skuteczne leczenie? Skąd płynie pomoc, kiedy zachorujesz – czy to wystarczy, by pokonać raka? Wygraj z rakiem!

W walce z chorobą nowotworową liczy się czas, jakość informacji i pieniądze, które często są jedyną opcją, dającą możliwości wyleczenia nie tylko w Polsce ale i na świecie. To szansa na dłuższe życie i lepszą jakość życia w chorobie.

W takich momentach warto mieć odpowiednie i kompleksowe wsparcie, nie tylko dotyczące poczucia bezpieczeństwa finansowego ale także wsparcie emocjonalne, wiedzę i możliwości, aby w razie niespodziewanych zdarzeń, być wystarczająco przygotowanym.

Dla kogo jest skierowana ta konferencja WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ Wygraj z rakiem?

Dla osób, dla których zdrowie jest priorytetem.

Czy sprawy dotyczące naszego zdrowia i życia mamy poukładane dobrze i czy na pewno dobrze?

W szczególności dzisiaj, patrząc na to, co dzieje się za oknem – brak dostępu do lekarzy, długie kolejki w oczekiwaniu na wizyty lekarskie, znikomy dostęp do leków onkologicznych.

“Człowiek zdrowy ma wiele marzeń, chory tylko jedno – wyzdrowieć.”

Beata Morsztyn

Przyjdź i dowiedz się więcej…. by zdążyć na czas…. bo informacje, które zdobędziesz – nie usłyszysz w telewizji, nie doradzi ci brat, siostra czy koleżanka … spotkanie w tym gronie zapiszesz jako jedno z ważnych spotkań w Twoim życiu.

15 LISTOPADA 2022 O 16:00 – 20:30, Hotel Witek, Kraków

Warto Wiedzieć Więcej – cykl spotkań z ekspertami

Na co dzień pomagam swoim klientom, by w obliczu choroby nie pozostali sami.

Dlatego już dzisiaj zapraszam Cię na inspirujące wydarzenie z cyklu “Jak uwierzyć, że rak nie musi oznaczać wyroku?”. Wygraj z rakiem! To hasło przewodnie Konferencji.

Czego dowiesz się podczas spotkania?

 • Jakie działania należy podjąć, w przypadku diagnozy nowotworu, aby podjąć skuteczne leczenie?
 • Skąd płynie pomoc, kiedy zachorujesz – czy to wystarczy, by pokonać raka?
 • Co oznacza refundacja leków w Polsce – czy jest dostępna także dla Ciebie, w jakim zakresie musisz sobie radzić sam?
 • Światowa medycyna w zasięgu ręki – Czy za granicą oznacza drogo?
 • Co zapewnia Ci system ochrony zdrowia w Polsce a co za granicą?
 • Potrzeba bliskości w chorobie – rola dotyku
 • Pielęgnacja onkologiczna – w walce z chorobą
 • Czułość, wrażliwość, piękno, obecność – dodatkowe korzyści dla Ciebie
 • Rola uczuć i emocji w naszym życiu. Jak poprawić jakość życia?
 • Jak dbać o swoje emocje w życiu codziennym, by redukować stres, który jest przyczyną wielu chorób?
 • W jaki sposób radzić sobie z emocjami w sytuacjach trudnych?

Plan konferencji Wygraj z rakiem

16.00 – rejestracja uczestników, networking

16.30 – 16.45 Sabina Olesiak/ przywitanie gości

16.45 – 17.45 – Anna Beczek/DIAMEO

17.45 – 18.00- przerwa/ czas na networking

18.00-19.00 – Anna Beczek/DIAMEO

19.00 – 19.30 Agnieszka Podołowska, lekarz medycyny, terapeuta onkologiczny

19.30- 19.45 – przerwa/ czas na networking

19.45 – 20.30 Wiktor Tokarski, life&business coach

20.30 – 20.45 Sabina Olesiak, podsumowanie, czas na networking

Prelegenci, którzy wiedzą, jak wygrać z rakiem

Anna Beczek – współwłaścicielka firmy DIAMEO. Pomaga w poszukiwaniu nowoczesnych metod leczenia na świecie. Często spotkania z Nią, to jedyna szansa w walce o życie. Ułatwia dostęp do globalnego systemu ochrony zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży edukacyjnej, sprzedażowej i ubezpieczeniowej – jako nauczyciel, agent ubezpieczeniowy, menedżer i dyrektor, tworząc i budując zespoły sprzedaży, rekrutacji i szkoleń, spotykając się z klientami w procesie sprzedaży, doświadczając bólu, porażki oraz dużej dawki endorfin radości z sukcesów. Swoja wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi poprawiając im jakość życia, w sytuacjach kiedy spotykają się z bezradnością.

Wiktor Tokarski – trener biznesu, coach, trener persolog®. Pierwsze kroki jako trener na sali szkoleniowej stawiał w 2008 roku. W międzyczasie obronił doktorat z zakresu socjologii i prowadził liczne projekty z zakresu rozwoju osobistego, a także szkolenia biznesowe. Przez kilka lat zdobywał doświadczenie, pracując jako menedżer, dyrektor zarządzający oraz wykładowca akademicki. Od 2016 roku spełnia się jako coach, a od 2017 roku ponownie realizuje swoje pasje na sali szkoleniowej. Pracuje zarówno z klientami indywidualnymi (life coaching), pomagając im w rozwoju osobistym, rozwiązywaniu problemów i osiąganiu celów, a także z firmami.

Agnieszka Podołowska – lekarz medycyny, terapeuta onkologiczny. Kobieta, która towarzyszy i pomaga w tych trudnych chwilach, w drodze po zdrowie. Jej misją jest dodawać kobietom pewności siebie przez poczucie, że są ważne i piękne. Swoim pacjentom oferuje czas, umiejętności, szacunek i miłość do swojego ciała, lepsze samopoczucie, siłę do walki z chorobą i towarzystwo w drodze po zdrowie. 

Organizatorka i pomysłodawczyni Wygraj z rakiem

Sabina Olesiak – od 12 lat jako Doradca Ubezpieczeniowy zapewnia swoim klientom poczucie bezpieczeństwa finansowego w sytuacjach, gdy poważna choroba stanowi problem, w szczególności problem finansowy. Dba o to, by mogli oni godnie się leczyć. Wskazuje drogę – w jaki sposób przygotować się na niespodziewane. Wiedzę i doświadczenie zdobywa podczas szkoleń i spotkań z najlepszymi na świecie specjalistami z branży ubezpieczeń, czerpie od nich niezbędne praktyki, które później wykorzystuje w swojej codziennej pracy.

Bilety na spotkanie dostępne w sklepie online

Konferencja objęta Patronatem Medialnym przez portal biznesowy

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie BI-redakcja-1024x389.png

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.