Znajdź swój “Klucz do równowagi”

klucz do równowagi
Jeśli zadbasz o siebie i znajdziesz swój "Klucz do równowagi" stanie się on punktem zwrotnym w Twoim życiu. Przyjdź na Konferencję! | 11-12.03.2023 r. | Krakow | Dworek Białoprądnicki

Każdy z prowadzących wykład, warsztaty lub konsultacje podczas Konferencji “Klucz o równowagi Ciało * Umysł * Dusza”, był w tym miejscu, w którym Ty prawdopodobnie jesteś teraz. Może jak my niegdyś jesteś na rozstaju dróg i szukasz kierunku, w którym warto podążyć. Doświadczyliśmy kryzysu na wielu płaszczyznach. Miotaliśmy się pomiędzy brakiem poczucia sensu i celu życia a wypaleniem zawodowym. Jak odnaleźć swój “Klucz do równowagi”? Kogo spotkasz na konferencji? Dlaczego warto zadbać o równowagę w życiu?

Jak odnaleźć spokój i balans w życiu?

W dzisiejszych, wymagających czasach wiele osób dotyka codzienny stres, napięcia psychiczne, a nawet stany depresyjne. Zdarzają się nerwice i zaburzenia snu. Trudności finansowe i brak gotówki tylko dopełniają egzystencjonalny kryzys.

Jeśli zadbasz o siebie, znajdziesz swój “Klucz do równowagi”
stanie się on punktem zwrotnym w Twoim życiu.

Każdy z prelegentów, choć w innym momencie życia, doświadczył podobnych rzeczy i „doszedł” do przysłowiowej ściany. Ten moment wymagał diametralnej zmiany, bo okazało się, że to, co do tej pory działało, przestało się sprawdzać. Na szczęście udało nam się znaleźć klucz do równowagi pomiędzy ciałem, duszą a umysłem. Dlatego chcemy się z Tobą podzielić naszymi historiami. 

Kogo spotkasz na konferencji “Klucz do równowagi”?

Rok 2023 jest „Rokiem Klucza”, zatem od nas tylko będzie zależało, czy otworzymy nim drzwi do naszego serca, umysłu oraz duszy.

Podczas konferencji podzielimy się opowieściami zwyczajnych ludzi, ale jednocześnie na swój sposób wyjątkowych z uwagi na to, czym się zajmujemy. Uczestnicząc w konferencji, dowiesz się, w jaki sposób poprawiliśmy komfort życia, własne zdrowie, relacje i przepływ finansowy.

klucz do równowagi

Plan konferencji

❇️ 11.03.2023 roku (sobota) – dzień wykładów 
Konferencja o charakterze hybrydowym. Rozpoczynamy o 9.30 w Dworku Białoprądnickim w sali kinowej, gdzie dysponujemy liczbą 80 miejsc.

Bilety możesz kupić TUTAJ.

Wszystkie wykłady będą transmitowane online dla tych, którzy wolą słuchać nas z domu lub nie mogą przybyć na miejsce.

❇️ 12.03.2023 (niedziela) – dzień warsztatów praktycznych. 
Podczas warsztatów oferujemy możliwość „dotknięcia” narzędzi. Wierzymy, że warto poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu, który najbardziej Cię interesuje.
Dostępność miejsc na warsztaty jest mocno ograniczona. Na każdy warsztat możemy zaprosić tylko 25 uczestników. Decyduje kolejność wpłat.

Wypróbuj w praktyce! Łap bilet!

❇️ Strefa ekspertów – podczas dwóch konferencyjnych dni każdego wykładowcę możesz spotkać poza strefą warsztatową. To będzie czas na rozmowę, zadanie pytania i umówienie się na spotkanie.
Wszystkie konsultacje w strefie eksperta odbywają się bezpłatnie.

Program dostępny pod linkiem

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.