Bombonierka w Galaxy

bombonierka
W dniu 12 marca 2023 r. w Hotelu Galaxy w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie z Klubem Kobiet "Bombonierka”. Zobacz fotorelację.

W dniu 12 marca 2023 r. w Hotelu Galaxy w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie z Klubem Kobiet “Bombonierka”. Patronem wydarzenia został portal Business Inteligence. Wydarzenie to koncentrowało się na kobietach oraz ich energii i sile w działaniu. Prelegentkami spotkania były cztery inspirujące kobiety – Beata Morsztyn, Magdalena Maliszczak, Hanna Zalewska oraz Katarzyna Bigosińska. Zapraszamy na fotorelację.

Prelekcje założycielek Klubu Kobiet “Bombonierka”

Beata Morsztyn podczas swojej prelekcji odpowiedziała na trzy zasadnicze pytania: czym są przekonania, skąd pochodzą i jak wpływają na nasze życie. Uświadomiła uczestników, jak ważna jest zmiana perspektywy oraz myślenia, a przy tym stosowanie afirmacji, wizualizacji i medytacji.

Magdalena Maliszczak w swoim wystąpieniu poruszyła kwestię poczucia własnej wartości. Powiedziała, co cechuje osoby niepewne siebie, jakie koszty ponoszą w związku z tą cechą oraz przedstawiła sposoby jak zbudować pewność siebie. Porady dotyczyły troski o siebie, dbania o właściwy sen, doceniania własnych talentów i komplementowania siebie.

Hanna Zalewska opowiedziała o kobiecym ciele i jego wpływie na samopoczucie. Przybliżyła słuchaczom zegar organów oraz ich wpływ na ludzki organizm. Oznajmiła również, jak istotna jest akceptacja swojego ciała, a także pokochanie samego siebie.

Katarzyna Bigosińska rozważała o rozpoznawaniu uczuć, potrzeb i partnerstwie. Wielokrotnie podkreślała, żeby być sobą w relacjach z innymi i żyć w zgodzie ze sobą. 

Co mówią kobiety o spotkaniu Bombonierka w Galaxy?

Uczestniczki w rozmowach po zakończonym evencie wyznały, że głównym powodem przybycia do hotelu była ciekawość i chęć samorozwoju.

Podczas prelekcji moją uwagę przykuły tematy związane z dowartościowaniem samego siebie, lepszego spojrzenia na swoją osobę i uwierzenia we własne możliwości. Na następnych spotkaniach liczę na kolejną dawkę ciekawych wykładów, inspiracji, a także udoskonalania samego siebie.

– mówią Magdalena Gędek, Agnieszka Syrek-Jaworska i Joanna Kadula

W wywiadzie Pani Jolanta Kromka-Zagórska – Dyrektor ds. eventów i marketingu w Hotelu Galaxy przyznała, dlaczego hotel zdecydował się na organizację takiego eventu.

Marzec jest miesiącem, w którym kobiety obchodzą swe święto, dlatego z tej okazji wiele miejsc oferuje wizyty w spa, różne masaże, specjalne zabiegi czy pokazy. Brakuje jednak miejsca, do którego kobiety mogłyby przyjść, spędzić miło czas po południu i dowiedzieć się wielu inspirujących rzeczy. Stąd zrodził się pierwszy cykl spotkań. W przyszłości przewidywane są kolejne edycje.

– wyjaśnia Jolanta Kromka-Zagórska

Pani Jolanta Kromka wyznała, że w realizacji spotkań najważniejsza jest współpraca z organizatorem. Dzięki komunikacji jesteśmy w stanie zrozumieć projekt i ocenić, czy możemy zorganizować przebieg tak, aby spełnić wszystkie normy biznesowe i żeby każdy był zadowolony.

Fotorelacja ze spotkania

Spotkanie zakończyło się wypełnianiem ankiet oraz losowaniem nagród od Partnerów wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Foto by Novak Photo Feelings. Bombonierki ubrała firma MOLTON.

Korekta i redakcja tekstu: Daria Sulich

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.