Charytatywne slajdowisko | Kraków

Z trójką dzieciaków, komputerem do pracy zdalnej i zaledwie trzema walizkami wyruszyli w pandemiczne tournee, które trwało prawie rok! O przygodzie swojego życia opowiedzą już w najbliższy piątek, tj. 3 września 2021 roku Dawid i Jarosławna Łasutowie.

3 maluchów, 3 walizki i… 329 dni pandemicznej podróży bez ograniczeń. Kiedy wszystko stanęło na głowie i ludzie z powodu pandemii, zamknęli się w domach, oni postanowili wyjechać. Z trójką dzieciaków, komputerem do pracy zdalnej i zaledwie trzema walizkami wyruszyli w pandemiczne tournee, które trwało prawie rok! O przygodzie swojego życia opowiedzą już w najbliższy piątek, tj. 3 września 2021 roku o godz. 19:15 Dawid i Jarosławna Łasutowie.

Gdzie byli i co widzieli?

Po Bułgarii przyszła pora na Turcję, Egipt, Albanię i Teneryfę, by w drodze do domu zahaczyć o Wiedeń. O tej nieco szalonej, ale niezwykle inspirującej podróży bez masek, kwarantanny i ograniczeń Dawid i Jarosławna Łasutowie opowiedzą już w najbliższy piątek podczas slajdowiska charytatywnego w Krakowie.

Pomagamy

W programie wydarzenia nie zabraknie interesujących zdjęć i anegdot z pandemicznych wojaży oraz licytacji charytatywnej na rzecz fundacji “Możesz na mnie liczyć”, podczas której można będzie nabyć kosmetyki The Secret Soap Store, vouchery do Barber Familia Barber Shop, Tattoo & Academy, na sesję fotograficzną z Wacławem Labą, do Leśnego Spa i restauracji Vistula Port oraz na konsultację z doradcą rozwoju osobistego Katarzyną Czachor. Na gości będzie czekał ogromny tort i poczęstunek od restauracji Vistula Port oraz Optimal Fit- catering dietetyczny. Głównym partnerem wydarzenia została Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo Ubezpieczeniowa.

Wydarzenie już w najbliższy piątek tj. 3 września 2021 roku w krakowskiej restauracji Vistula Port (Zakole Wisły 12B).

Start godz. 19.15

Cegiełka charytatywna

W slajdowisku może wziąć udział każdy z naszych czytelników. Jedyna opłata za uczestnictwo to symboliczna cegiełka charytatywna w wysokości 20 zł od osoby, przelewana bezpośrednio na konto fundacji “Możesz na mnie liczyć”. Prosimy o potwierdzanie swojej obecności do środy 1 września 2021 roku włącznie – z uwagi na nasz komfort i bezpieczeństwo liczba gości ograniczona do 80 osób.

Rezerwacji miejsca dokonujemy, wpłacając datek na konto Fundacja „Możesz Na Mnie Liczyć”

Aleja Jana Pawła II 31-864 Kraków

Nr konta: 95 1140 1081 0000 4955 0800 1001

Proszę o wysłanie potwierdzenia, dokonania przelewu na maila dlasut@interia.pl w tytule wpisując imiona i nazwiska gości.

Wieczór potrwa około 2-3 godzin. Stroje wieczorowe nie są wymagane. Nastaw się na czas pełen dobrych ludzi i ciepłych emocji!

Redakcja Business Intelligence Patronem Medialnym wydarzenia


Dawid Łasut – społecznik, podróżnik, trener językowy i publicysta.Właściciel CJR “Efektywny rosyjski”.

Organizator dziesiątków happeningów i spotkań krajoznawczych w Krakowie. Znany z akcji 2500 Tulipanów dla Krakowianek oraz corocznego Balu Dyplomacji Wschodniej.

Współautor Alei Muralowej ku czci Żołnierzy Wyklętych na Azorach. Od lat związany z fundacjami „Nie dzieli nas wiek” oraz “Możesz na mnie liczyć”.

Poprowadził wiele wydarzeń charytatywnych w Małopolsce oraz finał WOŚP w cypryjskiej Larnace.

Namiętny podróżnik i nałogowy palacz. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz autor trójki wspaniałych maluchów.

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.