VII Małopolskie Forum Finansowe

11 października 2022 - Kraków — Jakie tematy zostaną poruszone podczas VII Małopolskiego Forum Finansowego?

Po dwóch latach przerwy Małopolskie Forum Finansowe powraca do Starej Zajezdni w Krakowie. Ostatnie dwie edycje odbywały się w formule online. 11 października 2022 roku (wtorek) ponownie będziemy mieć okazję do bezpośrednich spotkań i rozmów w sercu krakowskiego Kazimierza. O czym w tym roku będziemy dyskutować podczas Małopolskiego Forum Finansowego? Z kim spotkacie się na VII MFF? Dlaczego warto spotkać się z ekspertami od finansów?

Jakie tematy poruszone zostaną podczas Małopolskiego Forum Finansowego?

Małopolskie Forum Finansowe to miejsce, gdzie spotykają się małopolscy przedsiębiorcy, eksperci i przedstawiciele sektora finansów. To idealne miejsce do poznania centrów badawczo-rozwojowych, instytucji naukowych oraz otoczenia biznesu. Wśród wystawców pojawiają się firmy szkoleniowo-doradcze oraz przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za projektowanie i wdrażanie projektów unijnych. 

Jak co roku Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, która jest organizatorem wydarzenia, przygotowała szereg ciekawych konferencji oraz spotkań z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji naukowych, klastrów, instytucji otoczenia biznesu i wszystkimi zainteresowanymi rozwojem przedsiębiorczości. W tym roku poruszane zostaną m.in. następujące tematy:

  • klastry,
  • ekologia,
  • start-upy,
  • finanse dla przedsiębiorców,
  • współpraca nauki z biznesem,
  • nowe technologie i rozwiązania energetyczne.

Przedstawiciele instytucji, które odpowiadają za dystrybucje środków finansowych dla firm, opowiedzą o możliwościach dofinansowania z programów centralnych i regionalnych. A jest o czym!

Polska w latach 2021 – 2027 otrzyma ok. 350 mld PLN, pozostając największym beneficjentem polityki spójności.

Łącznie województwa otrzymają 153 mld PLN. Pierwsze konkursy nowej perspektywy unijnej mają zostać ogłoszone pod koniec 2022 roku.

Na start-upy czeka 3,2 mld PLN w programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. Nasi eksperci od start-upów opowiedzą zarówno o tym, gdzie szukać pomocy w komercjalizacji swoich pomysłów, a także pokażą jak ocenić: pomysł, produkt, zbadać popyt na usługi i produkty. Podpowiedzą także jak minimalizować ryzyko inwestycyjne, pozyskać kapitał na start i rozwój biznesu. Porozmawiamy o “nieoczywistych pieniądzach”. Co to takiego?

Z kim spotkacie się na VII MFF?

VII Małopolskie Forum Finansowe to okazja do wysłuchania ekspertów oraz wymiany wiedzy i doświadczenia z najlepszymi specjalistami z zakresu funduszy, programów horyzontalnych, przedsiębiorczości, współpracy klastrowej oraz zrównoważonego rozwoju.

Zawsze razem możemy zrobić więcej niż samotnie. „Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty”. O potencjale i sile współdziałania różnych środowisk oraz ich wpływie na nowe technologie i edukację porozmawiamy w ostatniej części MFF. Wśród prelegentów pojawią się m.in.:

Poruszone będą zagadnienia dotyczące alternatywnych nośników energii, paliw wodorowych czy elektromobilności. Będziemy rozmawiać o cyfryzacji, tworzeniu przyjaznych warunków życia mieszkańców oraz rozwijaniu kompetencji cyfrowych.

Dlaczego warto spotkać się z ekspertami od finansów?

Do udziału w VII MFF zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Osoby planujące założenie własnej firmy. To idealne miejsce dla wszystkich zainteresowanych finansowaniem i rozwojem biznesu oraz wspieraniem przedsiębiorczości w regionie.

Zaprezentujemy szereg rozwiązań, które mogą usprawnić działanie Twojej firmy!

Uczestnicy Małopolskiego Forum Finansowego w Krakowie zyskają wiedzę na temat tego:

  • jak pozyskać kapitał na założenie firmy, prowadzenie działalności oraz nowe inwestycje;
  • jak zdobyć aż do 40 000 PLN na specjalistyczne usługi doradcze dla firm;
  • jak pozyskać ponad 12 tys. PLN na szkolenia dla menadżerów;

Nie może zabraknąć również Strefy Wystawienniczej, która będzie dostępna w godzinach 9.00 – 17.00. Poznajcie tegorocznych wystawców. Wśród nich również znajduje się nasza redakcja. Zapraszamy do odwiedzania wszystkich stoisk.

VII Małopolskie Forum Finansowe objęte Patronatem Medialnym przez portal biznesowy

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie BI-redakcja-1024x389.png

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.