Wakacyjna Bombonierka w Galaxy

wakacyjna bombonierka w galaxy
Wakacyjna Bombonierka w Galaxy — wyjątkowe spotkanie dla kobiet, które odkryje moc marzeń! Gdzie i kiedy się spotykamy?

Bombonierka Klub Kobiet oraz Hotel Galaxy mają zaszczyt zaprosić na event Wakacyjna Bombonierka w Galaxy, niezwykłe wydarzenie dedykowane kobietom. Wyjątkowe spotkanie dla kobiet, które odkryje moc marzeń! Tematem przewodnim spotkania będą marzenia, ponieważ wiemy, że marzenia mają moc! Czy wiesz, że każdy ma prawo marzyć inaczej? Dołącz do nas. Razem odkryjemy tajemnicę przekształcania marzeń w realne wyniki!

Jaka będzie Wakacyjna Bombonierka w Galaxy?

Przygotuj się na pełne emocji spotkanie, które ożywi Twoje marzenia i pobudzi Twoją kobiecą energię do działania! Poczujesz niezwykłą atmosferę miejsca, gdzie kobiety dzielą się swoimi doświadczeniami, inspirując się nawzajem do większych osiągnięć. Każda z nas jest inna, wyjątkowa, o różnych doświadczeniach i kompetencjach. Czerpiemy siłę i inspiracje z naszej różnorodności.

Wakacyjna Bombonierka w Galaxy

Okazja, aby spotkać się i poznać lepiej!

Podczas eventu Wakacyjna Bombonierka w Galaxy będziesz miała okazję poznać inspirujące kobiety, które swoją energią i determinacją zmotywują Cię do działania. Poznasz siłę pozytywnego myślenia oraz nauczysz się, jak formułować cele w sposób realistyczny, mierzalny i skuteczny. Wszystko po to, aby łatwiej było je osiągnąć. Dowiesz się również, jak utrzymać motywację i konsekwentnie dążyć do celu. Porozmawiamy także o tym, jak wdrożyć w życie swoje plany i radzić sobie z pojawiającymi się przeszkodami.

Gdzie i kiedy się spotykamy?

Dołącz do nas 9 lipca i poczuj kobiecą energię w działaniu! Bądź gotowa na zmiany, postaw na rozwój i pozwól sobie na spełnianie marzeń! Klub Kobiet Bombonierka to miejsce, gdzie znajdziesz wiedzę, inspiracje, wsparcie i kobiecą energię.

Hotel ****Galaxy, Kraków, Poland, ul. Gęsia 22, Kraków

Miejsce wydarzenia

NASI PARTNERZY

Portal biznesowy Business Intelligence — Portal skierowany jest do przedsiębiorców, pracowników banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, pracowników korporacji oraz każdej osoby ceniącej sobie rzetelne i sprawdzone źródło wiedzy

Logos Oficyna Wydawnicza  Tomasz Sznurowski -publikuje książki o charakterze poradnikowym

ANIA KRUK biżuteria, która pasuje do Ciebie

Małgorzata Mądracka i Grupa Kolorowi organizuje wyjątkowe pokazy mody, potwierdzając, że wiek to stan umysłu i nigdy nie jest za późno na realizowanie marzeń

YOURA SPIRITS/nalewki kraftowe — krakowska manufaktura z własną lokalną wytwórnią i kraftowym rodowodem

Suknie Ślubne Lucyna Wołoszyn — autorski salon sukien ślubnych

Strategia na Zdrowie — Twój przewodnik do zdrowego stylu życia

Małgorzata Miłosz Photography — fotografia, filmy

Platforma Kobiet — społeczność dążąca do wspierania i podniesienia roli kobiet w Polsce.

Art of soul Institut Magdalena Bodurka — pomaga kobietom odnaleźć ich pierwotną moc.

Browar Hoplala — piwo stworzone przez kobiety dla kobiet i nie tylko

Dla mediów i innych zainteresowanych osób, które chciałyby uzyskać więcej informacji na temat Wakacyjnej Bombonierki w Galaxy, prosimy o kontakt z biurem prasowym Hotelu Galaxy.

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.