Więcej współpracy w walce z rakiem!

współpraca w walce z rakiem
Life Science Open Space – The Open Innovation Forum, to miejsce, w którym gromadzą się osoby i firmy różnych branż i sektorów środowiska life science. Jakie zagadnienia poruszano podczas czterech dni LSOS’2022? 

Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna edycja Life Science Open Space. Wydarzenie organizowane było już po raz 12. przez Fundację Klaster LifeScience Kraków. Life Science Open Space – The Open Innovation Forum, to miejsce, w którym gromadzą się osoby i firmy różnych branż i sektorów środowiska life science. Łączą one chęć współpracy i tworzenia innowacji dla zdrowia i jakości życia. 

Jakie zagadnienia poruszano podczas czterech dni LSOS’2022? 

Tym razem tematem przewodnim była współpraca w walce z rakiem. Na program sesji dziennych składały się prezentacje i panele ekspertów. Koncentrowały się one na możliwości i opcjach współdziałania w obszarach technologii medycznych, żywnościowych i środowiskowych. Popołudniami toczyły się rozmowy poświęcone tematom ważnym dla Startup’ów. Ostatniego dnia w całości poruszano zagadnienia związane z rozwojem kariery i biznesu. 

Jak wyglądał program tegorocznego wydarzenia?

Life Science Open Space wyróżnia się swoją formułą, gdyż w przeważającej większości współtworzone jest przez uczestników. Na forum wystąpiło ponad 70 ekspertów, panelistów i prezenterów z całego świata. Wydarzenie zgromadziło ponad 300 osób na cyfrowej Platformie Współpracy LSOS. Wszystkie sesje transmitowane były również na żywo na kanale YouTube.  

Na program LSOS składały się sesje tematyczne i biznesowe, a każdej z nich liderowała organizacja, będąca ekspertem wybranego obszaru: 

Ostatnim punktem programu była sesja Inspiracje – spotkanie uczestników na krakowskim Kazimierzu, uświetnione wystąpieniem dr Macieja Kaweckiego – popularyzatora nauki i innowacji.

Platforma Współpracy LSOS – nowe miejsce na mapie life science

W tym roku LSOS po raz pierwszy został zorganizowany na cyfrowej Platformie Współpracy LSOS. Jest ona nowym, wirtualnym miejscu, stworzonym dla środowisk związanych z rozwojem innowacji w obszarze life science. Do tej pory brakowało dedykowanego narzędzia, które pozwalałoby na nawiązywanie i prowadzenie współpracy na co dzień. Platforma daje tę możliwość. Tutaj współpraca może trwać przez cały rok. 

Dla zarejestrowanych użytkowników dostępny jest szereg narzędzi do wykorzystania, które oferują:

  • Tworzenie profili indywidualnych i firmowych
  • Prezentację swoich produktów / usług 
  • Dodawanie ofert współpracy
  • Nawiązywanie kontaktów, prowadzenie indywidualnych rozmów i umawianie spotkań 1:1 
  • Dostęp do Ekspertów
  • Dołączanie do grup tematycznych SIG
  • Korzystanie z powstającej bazy wiedzy 
  • Korzystanie z innych tworzonych zasobów
  • Dostęp do społeczności life science, a także innych społeczności, dostępnych w systemie Innoloft, na którym postawiona jest platforma.

Aż do 31 stycznia 2023 roku, dostęp do Platformy Współpracy LSOS jest darmowy.

Rejestrować się można, używając adresu: lsos.lifescience.pl

Organizator Life Science Open Space, czyli Zespół Fundacji Klastra LifeScience Kraków, pragnie serdecznie podziękować Patronowi Strategicznemu wydarzenia. Ponownie było nim Miasto Kraków. Podziękowania składamy także Partnerom Honorowym, Merytorycznym, Medialnym, Liderom Sesji, Panelistom, Prezenterom oraz wszystkim Uczestnikom! 

„Razem stworzyliśmy wyjątkowe wydarzenie, które na stałe już wpisało się w kalendarz profesjonalistów branży life science” 

Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2020-2022. 

współpraca w walce z rakiem

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.