Horyzonty ekonomii

komunikacja wewnętrzna w firmie
Celem seminariów "Horyzonty Ekonomii" jest poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania związane z rozwojem społeczno-gospodarczym, a także upowszechnianie wiedzy ekonomicznej. Jakie będzie najbliższe seminarium?

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Krakowie od 2021 roku organizuje Seminarium “Horyzonty Ekonomii”. Przy współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie możecie dowiedzieć się najnowszych informacji z zakresu ekonomii, finansów czy przedsiębiorczości. PTE to niezależne, profesjonalne, ogólnopolskie stowarzyszenie ekonomistów zrzeszające środowisko naukowe ekonomistów oraz innych specjalistów m.in. z biznesu. Jakie będzie najbliższe seminarium? Jakie poruszony zostanie temat? Kogo spotkacie na seminarium?

Kiedy możecie poszerzyć swoje Horyzonty Ekonomii?

PTE zaprasza na kolejne seminarium z cyklu “Horyzonty ekonomii”. Tym razem poruszymy temat “Gospodarka cyfrowa: możliwości i wyzwania”. Spotykamy się w czwartek, 26 stycznia 2023, w godz. 17:00-18:30 na platformie Zoom.

Celem seminariów jest poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania związane z rozwojem społeczno-gospodarczym, a także upowszechnianie wiedzy ekonomicznej. Seminaria mają charakter otwarty i interdyscyplinarny, umożliwiając wymianę różnych horyzontów myślowych i doświadczeń.
PTE organizuje seminaria w formie online na Zoomie, a nagrania z tych seminariów zamieszczamy na naszym kanale na YouTube.

Informacje o dotychczasowych seminariach znajdziesz na stronie naszego Oddziału PTE.

Formuła każdego seminarium wygląda następująco. Każdy z 2-3 prelegentów w ciągu 20 minut przedstawia temat z własnej perspektywy. W pozostałym czasie odbędzie się dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników seminarium. Zachęcamy do aktywnej dyskusji.

Jakie poruszony zostanie temat?

We współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Ekonomistów, Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prelegenci porozmawiają m.in. o:

  • Cyfrowych rozwiązaniach w biznesie — tutaj poruszony zostanie temat e-commerce i narzędzi, które wspierają biznes.
  • AI jako wsparcie w marketingu — tutaj chcemy poruszyć temat pozycjonowania firm za pomocą dobrze napisanych treści promujących firmę.
  • Sprzedaży doradczej w Internecie — tutaj pochylimy się nad zmianą formuły sprzedaży z klasycznej na doradczą, co wynika z konieczności przejścia z realu do sieci przez biznes w związku np. z pandemią czy oczekiwaniami konsumentów.

Postaramy się odpowiedzieć na pytania związane z wyzwaniami na rok 2023 w gospodarcze cyfrowej.

horyzonty ekonomii

Kogo spotkacie na seminarium?

W debacie udział wezmą: 

Seminarium będzie moderowane przez dr hab. Marię Urbaniec, prof. UEK – prezes Oddziału PTE w Krakowie, wiceprezes Zarządu Krajowego PTE, członka Zarządu PSEŚiZN, kierownika Katedry Przedsiębiorczości i Innowacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Meeting ID: 860 4141 6482 

Passcode: 438693 

KONTAKT

Redakcja

Business Intelligence

Wydawca

Marshal Academy Sp. z o.o

Zapisz się do newslettera

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.