III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości

grafika tytułowa wydarzenie

Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości organizowany przez Akademię Kobiecej Przedsiębiorczości to cykliczne, coroczne wydarzenie skupiające przedsiębiorcze kobiety z całego kraju i zagranicy. To wydarzenie nie tylko dla kobiet prowadzących firmy, ale również dla tych, które myślą o nowej drodze biznesowej. Celem przedsięwzięcia jest dzielenie się wiedzą biznesową i ekonomiczną. Edukacja przedsiębiorczości w naszym regionie jest potrzebą społeczną, na którą Akademia odpowiada. Jaki będzie tegoroczny III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości? Kto i z jakim tematem pojawi się na scenie? Kiedy i gdzie spotkasz ekspertów z zakresu cyfrowej przedsiębiorczości?

Jaki będzie tegoroczny III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości? 

Tegoroczny Kongres odbędzie się pod hasłem „Era cyfrowej przedsiębiorczości”. Kompetencje cyfrowe są kluczowe dla rozwoju przedsiębiorczości. Unia Europejska przygotowała na najbliższą dekadę wsparcie dla cyfrowych przedsiębiorstw. Zgodnie z kompasem cyfrowej dekady u UE będą rozwijane 4 najważniejsze kierunki. 

  • Umiejętności – tutaj nacisk kładziony będzie na doskonalenie cyfrowych kompetencji oraz wzrost równowagi w zawodach ICT (technologie informacyjno-komunikacyjne). 
  • Bezpieczna i zrównoważona infrastruktura cyfrowa – w tym obszarze przedsiębiorcy mogą korzystać z jeszcze lepszych rozwiązań chmurowych oraz wdrażać nowoczesne rozwiązania w zakresie przetwarzania danych.
  • Cyfryzacja usług publicznych – przedsiębiorstwa wytwarzają ponad 70 proc. PKB. Sektor publiczny nie funkcjonowałby bez przedsiębiorców. Jednak przedsiębiorcy to przede wszystkim obywatele, którzy chcą korzystać z usług cyfrowych w administracji publicznej. 
  • Era cyfrowej przedsiębiorczości – według danych z UE 75 proc. przedsiębiorstw europejskich powinno korzystać z chmury, AI oraz dużych zbiorów danych. Do 2030 roku zakłada się, że ponad 90 proc. sektora MŚP osiągnie co najmniej podstawowy poziom wdrożenia technologii cyfrowych w swoich firmach.

Dlatego organizatorzy postanowili skoncentrować się na „Erze cyfrowej przedsiębiorczości” oraz wesprzeć przedsiębiorcze kobiety i nie tylko w zdobyciu cyfrowych kompetencji oraz wdrożeniu nowoczesnych technologii cyfrowych w ich firmach.

Kto i z jakim tematem pojawi się na scenie? 

W tym roku wystąpią zaproszeni goście z całego kraju. Wśród Gości Specjalnych znajdą się eksperci IT, profesorowie najlepszych polskich uczelni technicznych oraz specjaliści od legislacji w zakresie transformacji cyfrowej.

Wysłuchacie 7 wartościowych prelekcji wygłoszonych przez najlepszych ekspertów z dziedziny biznesu, IT, sztucznej inteligencji, e-commerce, rozwoju, planowania wdrożeń technologii cyfrowych w firmach, skutecznego pisania w sieci, SEO czy zdrowia. Wszystkie tematy układają się w spójną całość i będą poruszane wokół tematu przewodniego tj. „Era cyfrowej przedsiębiorczości”

Szczegółowy program III Ogólnopolskiego Kongresu Kobiecej Przedsiębiorczości:

16:30 rejestracja uczestników

17:00 – 19:30 prelekcje 

19:30 – 20:15 panel dyskusyjny

20:15 – 20:45 niespodzianka

20:45 – 21:00 losowanie nagród

Kiedy i gdzie spotkasz ekspertów z zakresu cyfrowej przedsiębiorczości?

8 września 2022 roku w Krakowie odbędzie się III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości.

Spotykamy się w AC Hotel by Marriott. Z dala od ścisłego, zatłoczonego centrum Krakowa, znajdą Państwo miejsce, w którym czas płynie wolniej. To wspaniała lokalizacja obok krakowskich Błoń oraz unikatowa architektura hotelu w stylu europejskiego modernizmu z klasycznymi elementami i naturalnymi materiałami wykończenia wnętrz daje poczucie ekskluzywności. Hotel posiada swój storytelling i określa się go jako pierwszy w Polsce Resort City. 

Zaczynamy już od godz. 16:30 i będziemy dla Was do późnego wieczora.

Bilety w cenie:

  • 99 zł do dnia 8 lipca 2022
  • 129 zł od dnia 9 lipca 2022 do dnia 31 lipca 2022
  • 149 zł od dnia 1 sierpnia 2022 do 31 sierpnia 2022
  • 179 zł cena regularna

Patronat honorowy:

Witold KozłowskiMarszałek Województwa Małopolskiego

Patronat Medialny i Partnerzy

Prowadzone są rozmowy z portalami, rozgłośniami radiowymi i telewizyjnymi o zasięgu ogólnopolskim.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.